O nas

O nas

Firma STAN-S Auto Serwis Skrobol istnieje na rynku od 1984 roku, specjalizując się w kompleksowych naprawach powypadkowych oraz bieżących naprawach samochodów. Polityka naszej firmy jest oparta na zadowoleniu klienta z wykonanej usługi, dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji samochody zastępcze i pomoc drogową. Ponadto,  możecie być Państwo pewni,  że naprawa będzie wykonana profesjonalnie i szybko.

Firma STAN-S znajduje się w Katowicach w bliskim sąsiedztwie autostrady A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej. Dzięki dogodnym wjazdom od strony ul. Kochłowickiej ( boczna Autostrady A4) i ul. Bocheńskiego nie ma problemu z dojazdem do naszego serwisu.

Właścicielem firmy jest Stanisław Skrobol. Zajmuje się on naprawami już od prawie 40 lat, a zdobyte doświadczenie pomaga mu w kontroli jakości napraw. Wychodząc w stronę klienta pomagamy w zgłaszaniu szkód komunikacyjnych oraz ich likwidacji. Naszą zaletą jest pełna kompleksowość przy naprawach bezgotówkowych. Wszelkie dodatkowe formalności są wykonywane z naszej strony. Dlatego klient jest zobligowany tylko do samego zgłoszenia oraz wypełnienia kilku dokumentów i w ostateczności do odbioru samochodu po naprawie.

W razie potrzeby zapewniamy klientom bezpłatny samochód zastępczy na czas trwania naprawy. Do dyspozycji klientów jest Renault Clio, Fiat Seicento, Renault Thalia, Ford Fiesta. Nasza flota pojazdów wciąż się rozrasta. Unieruchomione pojazdy transportujemy na teren naszego warsztatu za pomocą specjalistycznego pojazdu dostępnego 24h na dobę.

Nasza polityka opiera się na zadowoleniu klienta z wykonanej usługi, w tym celu nieustannie wdrażamy nowinki technologiczne. Nasza załoga jest doszkalana na szkoleniach na terenie całego kraju. Kładziemy nacisk na wykorzystywane środki lakiernicze, posiadamy własny mieszalnik lakierów wodnych światowej firmy Du Pont REFINISH oraz STANDOX, pozostałą część chemii wykorzystujemy z takich firm jak 3M, NORTON, BERNER itp. Posługujemy się tylko profesjonalnym sprzętem , to gwarantuje klientowi że samochód będzie przywrócony do stanu pierwotnego po naprawie, zgodnie z technologią naprawy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!


 
  Stanisław Skrobol
tel: 601 510 868
 
 
Piotr Skrobol
tel:693 070 856
gg:15453771 piotrskrobol@o2.pl
 
 
Aleksandra Skrobol- Widera
tel : 501 315 599
gg : 8718351
aleksandraskrobol@neost
 
Wojciech Widera
tel: 504 067 956
widerawojciech@o2.pl

Nasi partnerzy

 • Blowtherm

  Dostawca najwyższej klasy sprzętu z branży lakiernictwa
 • DU PONT

  Czołowy producent szpachli, podkładów i lakierów proszkowych.
 • STANDOX

  Jeden z wiodących na świecie producentów lakierów renowacyjnych.
 • 3M

  Producent materiałów do napraw blacharsko – lakierniczych.
 • BERNER

  Dostawca ponad 25tys rodzajów narzędzi i akcesoriów dla warsztatów i lakierni.
 • HAMACH

  Renomowany dostawca sprzętu warsztatowego blacharsko – lakierniczego.
 • SATA

  Producent szerokiej gamy profesjonalnych aerografów dla lakiernictwa.
 • NORTON

  Producent szerokiego asortymentu profesjonalnych narzędzi ściernych
 • SAIMA

  Ogólnoświatowy dostawca kabin lakierniczych renowacyjnego lakierowania.