Lakiernictwo

Naszą specjalnością jest lakiernictwo, od pewnego czasu w celu uzyskania wszelkich certyfikatów położyliśmy szczególny nacisk na tą części naszych usług. Lakiernia zajmuje powierzchnię ponad 300 mkw.

Proces lakierowania odbywa się w bezpyłowej komorze lakierniczej, a lakier suszony jest w temperaturze około 70 stopni C,  w związku z czym proces lakierowania przebiega szybko i nie ma obaw o jakość powłoki lakierniczej.

Posiadamy strefę lakierniczą firmy o specyficznych parametrach technicznych.  Dzięki niej, mamy możliwość lakierowania pojazdów ciężarowych o maksymalnej wysokości 3,8m oraz wadze do 14 TON.  Osobiście dobieramy lakiery samochodowe. Posiadamy dwa mieszalniki lakierów wodorozcienczalnych spełniających najnowsze dyrektywy EU. Korzystamy wyłącznie z kompletnych technologii firmy Du Pont oraz STANDOX. Pozostałe produkty wykorzystywane w procesie lakierowania pochodzą przede wszystkim z kompatybilnych firm jak 3M, NORTON, COLAD, TEROSONA.

Na wykonane prace lakiernicze dajemy gwarancje od roku nawet do 3 lat, w zależności od wykorzystanych części oraz rodzaju uszkodzenia. Wykonujemy także różne nietypowe zlecenia lakiernicze.